Podkładka SPINE FREE & MEMORY ujeżdżeniowa
Opis
Podkładka Acavallo z systemem Silicon Grip to nowa wersja klasycznej pianki Acavallo z pamięcią kształtu, ale wyprodukowana z nowej tkaniny LOUVRE i z dodatkiem Silicon Grip.
Louvre to jasny i jedwabisty materiał nowej generacji, który pomaga poprawić ogólny komfort użytkowania podkładki.
Ta nowa wersja zachowuje podstawowe właściwości techniczne poprzedniej: centralną wkładkę 3D i pokrycie z pianki Memory Foam. Wkładka 3D zapewnia swobodę ruchów i maksymalny przepływ powietrza pod siodłem.
Wewnętrzna wyściółka z pianki Memory Foam amortyzuje wstrząsy i idealnie dopasowuje się do ciała konia, zapewniając idealną równowagę siodła.
Dzięki Silicon Grip oprócz siodła posiada doskonałe przyleganie do wkładki zapobiegające ślizganiu się czy niechcianym ruchom.
