Horze Osłonka na wodze Narvik ze sztucznego futerka (60cm)
Opis
Futrzana osłonka na wodze Horze Narvik kolor naturalny – miękkość, komfort i ochrona dla konia
Futrzana osłonka na wodze Horze Narvik w kolorze naturalnym to praktyczny i elegancki dodatek, który zapewnia maksymalny komfort i ochronę dla konia podczas treningów. Wykonana z miękkiego, sztucznego futerka, skutecznie chroni delikatną skórę konia przed obtarciami i podrażnieniami.
Dzięki zapięciu na rzep, osłonkę można łatwo i szybko założyć na wodze, a jej lekka konstrukcja nie ogranicza swobody ruchów. Model ten nie tylko zwiększa komfort konia, ale również dodaje elegancji całemu wyposażeniu. Naturalny kolor futerka doskonale komponuje się z większością ogłowi i napierśników.
Najważniejsze cechy produktu:
-
miękki, przyjemny w dotyku materiał – delikatny dla skóry konia,
-
skuteczna ochrona przed obtarciami i podrażnieniami,
-
zapięcie na rzep – szybkie i wygodne zakładanie,
-
małe logo Horze – subtelny, elegancki detal,
-
sprzedawane pojedynczo,
-
długość: 60 cm,
-
materiał: poliester,
-
kolor naturalny – klasyczny i uniwersalny.
Osłonka na wodze Horze Narvik w kolorze naturalnym to nie tylko funkcjonalne, ale i estetyczne rozwiązanie, które zwiększa komfort konia i przedłuża żywotność sprzętu jeździeckiego.
